Özlemek ile ilgili Sözler
Özlemek ile ilgili Sözler

Özlemek ile ilgili en güzel sözler, sevgiliye özlem sözleri, duygusal ozlem sözleri, Sevgiliye cok özlediğini anlatan sözler, resimli özlem sözleri,mevlana özlemek ile ilgili sözler.

Özlemek ile ilgili Sözler sayfamızda sizlere Nazım’ı sizlere Cemal Süreya’yı sizlere tüm özleyenlerin Özlemek ile ilgili sözleri – Özlem Dolu sözlerini derledik.

Dilimi tuttum da, yüreğim durmadı be mübarek. Özlüyorum işte!

Özlemenin en kötü tarafı özlediğinin de seni özleyip özlemediği düşüncesidir.

Özlemek ile ilgili Sözler
Özlemek ile ilgili en güzel sözler

Öperken kokusunu içine çektiysen, özlerken burnunun direği sızlar.

Özlemin azı çoğu olmaz, ağırdır işte. Nazım Hikmet

Sana olmayan özlem bir şeye benzemiyor. Turgut Uyar

Ruhum sensiz koca bir boşlukta gibi. Gel de bitsin bu eziyet.

Özlemek, ölmekten sadece iki fazla be çocuk! Cemal Süreya

Çok özledim gel artık desem çok mu şey istemiş olurum acaba?

Özledim. Söyleyeceklerim bu kadar, kısa ve derin. Cemal Süreya

Ne yapayım elimden bu kadar geliyor seni her saniye özlüyorum. beklemek ile ilgili sözler

Bazen insan öyle özlenir ki. Özlenen bile yokluğundan utanır. Aziz Nesin

Ne gerek var kafiyeli cümleler kurmaya. Özledim işte, o kadar! İlhan Berk

Özlemek ile ilgili Sözler

Pencere önleri hasret çekmek için değil, her sabah huzuru kucaklamak için yaşanmalı. Ne zaman ki güzel birşey görürüm, sensiz içime sinmiyor!

Sana özlem duymak; dünyanın en mükemmel hissi ve aynı anda en hüzünlü hissi nasıl olabiliyor bilmiyorum…

Yaşıyorsam, içimde umut varsa, yine seni özlediğim içindir… Nazım Hikmet Ran

Boynuna sinen o hasret kokusunu içime çekmek, tüm ciğerlerimi temizliyor sanki… ölen kişiye güzel sözler

Cahit Zarifoğlunun Özlemek ile ilgili sözler

Öyle tütüyorsun ki gözümde, hamdolsun hasret çekiyorum. Eğer kavuşuyorsak veya bu ihtimal varsa hasretimiz dünyadakinedir. Cahit Zarifoğlu

Yağmur bile başka yağarmış özlerken. Yağmur bedene değil, yüreğe yağarmış, özlemin içimdeyken…

Arkasından konuşmak gibi olmasın ama ben onu çok özledim.

Sevmeyi özledim biliyor musunuz? Kayıtsız şartsız bir gülüşü… Şükrü Erbaş

Siz hiç; birikmiş bir özlemi, gelmeyecek bir gideni, olmayacak bir nedeni beklediniz mi? – Özdemir Asaf

Sensiz öyle bir yerdeyim ki, ne durabiliyorum ne gidebiliyorum, ne susabiliyorum ne konuşabiliyorum, ne ölebiliyorum ne de yaşayabiliyorum…

Şimdi sensizliğin uçurumlarındayım. Girdaplarındayım yalnızlığımın. Yokluğun kaygı. Özlemlerindeyim. Yüreğimin seninle olduğu her yerdeyim.

Özlemek ile ilgili Sözler
Özlemek ile ilgili Sözler

UZUN ÖZLEM SÖZLERİ

Kısa öz sözler mesajı, duyguları net bir şekilde iletmek için birebirdir. Yine de bazen duygularımızın yoğunluğunu, derinliğini anlatmaya yeterli olmayabilir. Bunun için sizlere özlemin, hasret acısının daha zengin ve yoğun ifadelerle anlatıldığı uzun özlem sözleri toparladık.

Ne olurdu saadetlerin en büyüğü işte ellerimde al, diyebilseydim anlardın ve hiç gitmezdin, değil mi bir gün olduğun gibi kal diyebilseydim.

Sevgiliye özlem mesaji gönderdim. Gülüşünü özledim. Gülüşündeki özgürlüğü… Dilediğim kadar koşabildiğim, koştukça mutlu olduğum, sevdikçe sevildiğim gülüşündeki dünyamı özledim.

Gelecekse beklenen, beklemek güzeldir. Özleyecekse özlenen, özlemek güzeldir. Ve sevecekse sevilen; o hayat her şeye bedeldir. Özdemir Asaf

Yalnızlık ne mavi derinlikleri olan denizlerde ne de sıcak çöllerde olmaktır, yalnızlık bu şehirde sana ulaşamamaktır unuttun diye…

Ilık bir rüzgar esti buradan, nereden estiğini bilemedim nereye gidiyorsun, dedim. Özlenen her yere, dedi aklıma sen geldin çünkü özlenen sendin. Bir tanem ya onu kaybedersin ya da kendini mahvedersin.

Özlemek ile ilgili Sözler
Özlemek ile ilgili Sözler

Uzun Özlemek ile ilgili Sözler

Beklemiyorum artık seni… Biliyorum artık, gelmeyeceksin; yine umut çiçeklerim solacak, yine ağlayacağım, yine hıçkırıklar arasında boğulacağım ama sen gelmeyeceksin. Ben hep burada kalacağım.

Yokluğunun yan etkisi olsa gerek, yine gözlerim su kaçırıyor. hasret sözleri

Seni görmediğim günler karanlıktayım, katran gecelerdeyim cehennem misali bir yerdeyim. Bir demir nasıl paslanır, bir elma nasıl çürürse İşte öyleyim.

Sen gelsen bana sarılsan üstüm başım aşk koksa.

Saçlarım hasret sevgiyle okşanışa yüreğim hasret sevildiğini bilmeye hasret yüreğim çırpınışlara bedenim hasret bir yudum heyecana duygularım hasret bir gün ışığına konuşmalıyım konuşamıyorum, haykıramıyorum anlatamıyorum yalnızca ağlayabiliyorum ne komik ne acizlik!

Sus be yüreğim! Ben de biliyorum özlediğimi. Sus da bilmesin özlendiğini. – Özdemir Asaf

Özledim seni… Ayrılık yüreğimi uyuşturuyor karıncalandırıyor nicedir. Beynimi uyuşturuyor özlemin… Çok sık birlikte olmasak bile benimle olduğunu bilmenin bunca zamandır içimi ısıttığını yeni yeni anlıyorum yokluğun, hatırladıkça yüreğime saplanan bir sizi olmaktan çıkıp mütemadiyen bir boşluğa sabahları seni okşayarak başlamaları akşamları her işi bir kenara koyup seninle baş başa konuşmaları özlüyorum.

Özlemek ile ilgili Kısa Sözler

Dilediğin kadar kalabalıkta yaşa, sol yanın uzaklarda ise yapayalnızsın.

Sözlerin aklımda ya da aklımın ardında, hayalin karşımda ya da sesin kulağımda, ya ben çıldırıyorum, ya da çok özlüyorum, ya özlemek, ya da özlenen çok özel bir tanem.

Özlemin ile geceye türküler söylerim, sen yine yoksun leylim yar.

Ne hasta bekler sabahı, ne taze ölüyü mezar. Ne de şeytan, bir günahı, seni beklediğim kadar. Geçti istemem gelmeni, yokluğunda buldum seni; bırak vehmimde gölgeni, gelme, artık neye yarar? mesafe sözleri

Yorgunum özlemekten hayalini, ağlarım gözlerimde yaşlar seli, unutmadım yıllardır bir de ben ağlarken gittiğini. Dayanamam inan dayanamam buna unutamam bir an dokunamam sana harcanırım uğruna aldırmadan zamana diyemem dilim varmaz diyemem elveda.

Biri var uzaklarda haykırıyor, biri var uzaklarda seni özlüyor, biri var uzaklarda seni sensiz yaşamaktan korkuyor, biri var uzaklarda seni çok ama çok seviyor.

Usandım yeşermemiş umutsuz bahçeyi beklemekten, usandım, tarla kuşunun sesinden usandım bu yürekten kendimden usandım durup durup seni özlemekten.

Sözlerin aklımda ya da aklımın ardında, hayalin karşımda ya da sesin kulağımda; ya ben çıldırıyorum ya da çok özlüyorum, ya özlemek ya da özlenen çok özel bir tanem.

Anlamlı Özlemek ile ilgili Sözler

Gecenin karanlığında, güneşin ışığında, suyun damlasında, selin coşkusunda kimi yanımdasın kimi rüyamda ama hep aklımdasın sakın unutma.

Karabağlar Kartvizit Modelleri sizi bekliyor

Seni düşünmeden aldığım solukları saymıyorum nefesten, seni içine sığdıramadığım damlaları saymıyorum gözyaşından, saymıyorum tebessümden sensiz kahkahalarımı.

Akşamın matem rengine büründüğü saatte gökyüzündeki kandiller tek tek yanmaya başladığında içimde sessiz bir çığlık. Özlemeyi özledim. Özlemeye değer ne kaldıysa.

Kış baharı özler bende seni, toprak suya hasret bende sana, acımasız bir dünya her şeyi yalan, sevgisiz bir hayat mecburuz buna.

Yaşamak özlemsiz, özlem sevgisiz, sevgide sensiz olmaz… Unutma sevmek daima beraber olmak değildir. Sen yokken bile seni yürekte yaşatabilmektir…

Aklımdan çıkmıyorsun, sensiz bomboş bu hayat, susma öyle ne olur, bana kendini anlat.

Çok Özel Özlemek ile ilgili Sözler

Sana kavuştuğum an benim bayramım olacak. Sen benim en büyük özlemimsin.

Özlemek denmez buna bunun adı yangın.

Beklerken her ne kadar ruhum acısa bile kavuştuğum an ruhum da yeniden çiçekler açacak. Kavuştuğum an ben hayata yeniden bağlanacağım.

Aşk, insana yapmam dediği ne varsa yaptırır.

Özledim evet. Ama hak ettiğin için değil, sevdiğim için özledim…

Özlemek erken saatlere alınsın, sonra uykusuz kalıyor insan. Cemal Süreya

Bir bekleyenin olmalı. Sen kendinden vazgeçsen de senden vazgeçmeyen.

Güzel Özlemek ile ilgili Sözler

Eskiden diye başlayan konuşmaların hepsi ağır özlem içerir… Çünkü biz seninle eskiden çok mutluyduk.

Özledim seni, sesini, bakışını, gülüşünü, anlayacağın; ben seni özledim…

Sen özlenecek en güzel şeysin.

Öyle çok özlemişim öyle çok beklemişim ki öyle benimsemişim ki benliğime kattım seni.
Her yıldırım düştüğünde, şimşekler çaktığında, korktuğunu bildiğim, yanında olamadığım, sarılamadığım sevgilimi bu ayrılığı kabullenmediğim için vazgeçmediğim, her gün hayallerinle yaşadığım, başka kalplerde seni yaşatmak istemediğim bir tek seni özledim.

Gecenin sessizinde ormanın ıssızında sevgilinin yanında yerinden çıkarcasına yürek nerdesin? O yürekle ıssızı, yürekle korkuyu, o yürekle sevmeyi özledim o yürek nerde ben nerdeyim.

Can Yücel’den Özlemek Şiiri

”özledim seni…ayrılık yüreğimi uyuşturuyor karıncalandırıyor nicedir.beynimi uyuşturuyor özlemin…”

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here