Nejat İşler Sözleri
Nejat İşler Sözleri

Nejat İşler Sözleri

Nejat İşler Sözleri, Nejat İşler Özlü Sözleri, Nejat İşler Sözleri Twitter, Nejat İşler Sözleri Eski Sevgili, Nejat İşler Sözleri Kısa, Nejat İşler Sözleri Anlamlı, Nejat İşler Sözleri Facebook

En anlamlı sözlerin sitesinde sizlere ünlü en güzel sözler de hazır ettik. Bu güzel sözler sayfasında da sizler için en anlamlı Nejat İşler sözleri hazırladık. Bu güzel Nejat İşler sözlerini kısa mesajla yollayın ya da sosyal medyada face ya da twit ile paylaşın.

EN GÜZEL NEJAT İŞLER SÖZLERİ

Kalp herkeste var. Yürek başka bir şey…

Her şeyin çakmasına eyvallah. Ama insanlığa ne oluyor?

Karakterin otursun, söz ben ayağa kalkacağım.

Tek kadına ait olmayı göze alabildiğinde erkek oluyorsun.

Bana iyiler mutlaka kazanır diyen yavşağı getirin.

Bazen hayatımdaki tek pozitif şeyin kan grubum olduğunu düşünüyorum.

Güven veremediğin bir kıza çiçek vermenin bir anlamı yok.

Saçlarını kesen bir kadının çektiği acıyı anlayabilecek kadar sev bir kadını.

Var mı o kadar maharetli bir hırsız, tüm dertlerimi çalacak?    

Aslında ben seni olduğun gibi severdim ama sen olmamışsın sıkıntı burada.

Kıvırmak, kalçada şık duran bir eylemdir, ruhunuza taşımayın.

İkinci şans her zaman iyi bir fikir olmayabilir; ilkinde yaralayan, ikincisinde öldürebilir.

Bazen cevabını kaldıramayacağını bilsen de yine de gerçeği öğrenmek istersin… 

Elbette unutamadıklarımız olacak. Ağzımıza bir güzel sıçıp gidenleri nasıl unutabiliriz ki.

Kimseyi uzaktan sevmeyin. Yakından da sevmeyin. Birini sevmek akıl işi değil.  

Bazı insanlara geri zekâlı bile diyemiyorum o bile belli bir ölçüde zekâ gerektiriyor çünkü…

Biri seni olduğun gibi kabul edemiyorsa,  sende onu olduğu gibi s.ktir edeceksin.

Aylarca, bazen yıllarca sabredersin. Sonra bir bakmışsın, dakikalara bile tahammülün kalmamış.

Bir kadını mutlu etmek istiyorsan dost gibi dertleş, baba gibi koru, adam gibi sev. 

Seni paramla satın alırım dediysem; cebimin doluluğundan değil, fiyatının ucuz olduğundan dedim.

Kendini akıllı sanan insanlara çok üzülüyorum; düşünsene geri zekâlısın ve bundan haberin yok.

Çirkin doğabilirsin ya da güzel, hatta engelli bile doğabilirsin. Ama yavşak doğamazsın, yavşaklık kişisel bir seçimdir.

Bazen kırdığım insanlardan özür dilemek istiyorum sonra yaptıkları aklıma geliyor, vazgeçiyorum.

Beni seven tek şeyin sigaram olduğunu düşünmeye başladım. Ne zaman birine ihtiyaç duysam elimde onu görüyorum.

Sen güçlüsün bunu da atlatırsın. Yani diyor ki; gelen sıçmış giden sıçmış sen alışıksın bir şey olmaz.

Sonra düşündüm, Beni kazanmaktan çok kaybetmeye meyilli bir insanı varlığımla rahatsız etmemeliydim. Ben de gittim…

Belki de şu an yaşadığından habersiz olduğumuz bir insan, 1 ay sonra hayatımızın olmazsa olmazı olacak. Hayat çok ilginç…

Bir gün daha bitti. Milyonlarca kadın hayallerinin adamını bugün de bulamadı. Yarında bulamayacak, öbür gün de. Öyle py643.com bir adam yok çünkü.

Dedem fes hanede babam ise fabrikada işçiydi. Ve benim de emin olduğum bir şey var ölene dek sınıfımın yanında kalacağım.

Kadının arkasından ağlamak çocuğun oyuncağını kaybetmesindeki ağlaması gibi… Ben karşımdakini oyuncak gibi görmediğim için pek de ağlamıyorum.

Belki tavırların beni en ağır küfürlere tahrik eder ama benim yüzümdeki o iplemez gülüş senin gelmişini geçmişini tatmin eder.

Özlüyorsun ama gelsin istemiyorsun. Mesaj atsın istiyorsun ama konuşmak istemiyorsun. Deliler gibi sesini duymak istiyorsun ama aramak istemiyorsun. Umrunda değil ama aklına geldiğinde kalbindeki o sızıyı yok edemiyorsun. Sevmek mi acaba bu? Unutmak mı yoksa yavaş yavaş? Bilemiyorsun.

Mutluluk galiba mutsuzluğa alışma hali. Kardeşim biz bu dünyada mutsuz olacağız bu kesin. Çünkü bizi mutsuz edecek birileri çıkacak sen ne yapmaya çalışırsan çalış buna engel olamayacaksın dediğin zaman tamamdır. Bence mutluluk bu…

Zamanla aram pekiyi değildir. Bunun dışında kendimi şanslı sayarım yine de. Yalnız kalmakla ilgili bir sorunum yok. Sadece nefesini sevdiğim birinin yakınlarda olması beni rahatlatır. Bencilce bir şey biliyorum. Ama birbirimize ihtiyacımız olduğunu hissediyorum ve bunu değerli buluyorum. Zaman nefes almakla geçen günler değil birinin aklında olmakla ilgili biraz. Hayatın kronometresini sen değil senin yanındaki tutar. O kadar.

Bilekleri kesmek falan hikâye hiç umudunu kestin mi? Ben kestim. Sanki kanaması durmak bilmeyen hayat damarlarından birini kesmişsin gibi. Kanaması durmuyor ve her saniye daha çok acıtıyor. Daha kötü olan ne biliyor musun? Ölmüyorsun…

Fransız devrimini görmek isterdim Rus devrimini yaşamak isterdim. İkinci Dünya Savaşında Hitler’e karşı savaşmak isterdim. Oradaki insanları anlamak isterdim. 80 lerde Diyarbakır Cezaevinde olmak isterdim. Yani oradaki insanlarla konuşmak isterdim. Çok haksızlık yapıldı onlara dünya çapında haksızlık yapıldı. Sadece Türkiye’de değil. 1938-1939’ larda Yahudi olmak isterdim Almanya’da. Bir yaşamım varsa onu böyle geçirmek isterdim. Kuvvetli hissediyorum kendimi güçsüzlerin yanında olmak istiyorum. Bende varım beni de öldürün hadi demek istiyorum.

Dışarıdan göründüğüm gibi değilim bildiğin ev erkeğiyim. Üstüme konan görüntüden farklıyım evde kadınımın yanında otururum hiçbir yere gitmem dışarı çıkmam. Yeter ki geçimli olsun beni sevsin ben onu zaten çok severim. İnan başka bir şey istemiyorum hayatta. Dışarıda zaten savaşıyorum eve geldiğimde ne olur sessiz olalım sarılalım sevelim birbirimizi.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here