Hasret Mesajları
Hasret Mesajları

Hasret Mesajları

Hasret Mesajları, Hasret Mesajları Anlamlı, Hasret Mesajları Damar, Hasret Mesajları Sevgiliye, Hasret Mesajları Kısa, Hasret Mesajları Facebook

Bu güzel sözler sayfasında sizler için en güzel en anlamlı hasret mesajlarını hazır ettik. En anlamlı hasret mesajlarını kısa mesajla yollayın ya da sosyal medyada paylaşın tercih sizin ne yapmak isterseniz yapın.

EN GÜZEL HASRET MESAJLARI

Ne kadar sarılırsan sarıl bıraktığında özlersin.

Özlemek için sevmişiz birçoğumuz, kavuşmak ne haddimize.

Bu hasretin süresi yok, bir gün sona eresi yok.

Sen aydınlığa ben sana hasret. Gel eritir demirleri bendeki ateş.

Seni sensiz, senden uzakta yaşamak ne zormuş.

Keşke şu an senden bir mesaj gelse, sadece tek kelime yazsa. Özledim…

Bazen “özledim” derken dünyadaki bütün güzel şiirleri söylemiş.

Gidişinin hüznü gözlerimde, acısı yüreğimde kaldı. Gel de dindir bu ıstırabı.

Yalnızlık hep güzeldir ama şu sensizlik yok mu gel canımı al diyor.

Gel gel berü ki savm u salatin kazası var, sensiz geçen zaman-ı hayatın kazası yok.

Bir gülün peşinde koşanlar çiğnedikleri kır çiçeklerinin farkına varmazlar.

Akşam güneşi aşıyor yine dertlerim başlıyor ufuktaki kızıl gurup yüreğimi ateşliyor.

Kar beyazdır ölüm ellerinden, gülüm yine yoksun diye düşmanım her güne!

Beklemek güzeldir dönecekse eğer beklenen. Özlemek güzeldir özlüyorsa eğer özlenen.

Bugüne kadar öğretmenlerim hep yanlış öğretmiş! Çünkü en uzun fiil beklemektir.

Aklımdan çıkmıyorsun, sensiz bomboş bu hayat, susma öyle ne olur, bana kendini anlat.

Özlemekten daha zor bir şey varsa; o da özlediğini özlediğin kişiye söyleyememek.

Baharımsın gülümsün, kanaryam bülbülümsün, senden ayrılamam ben sen benim kaderimsin.

Seni her özlediğimde kalbime bir yıldız çiziyorum, artık benimde bir gökyüzüm var.

Günler ne kadar çok olsa da geçmeye, özlem ne kadar zor olsa da bitmeye, güneş ne kadar yakıcı olsa da sönmeye mecburdur.

Doğan her günün sabahında içimde gözlerini görebilme aşkı olmasa inan hiç bir şeye değmezdi yaşamak.

Akşam olunca hüzünle dolarım, ateşini bağrımda yakarım, özlemle gül gibi solarım, gülün ömrüyle değil sevdasıyla yaşarım.

Yaşadığım her an seni özlemeye itiyor beni ağır geliyor yokluğun beklediğimsin, özlediğimsin, özlemimsin.

Bir isim var unutamadığım, bir çiçek var koparamadığım, bir hayal var kuramadığım, birde sen varsın özleyip de ulaşamadığım.

Süsledim gelin misali gençliğimi sandığıma kaldırdım. Sensiz geçen yılları sildirdim sana yeni zaman aldırdım.

Hasretim rengine siyah mı desem ağarmak bilmiyor sonsuz geceler ya gülerdim ya olurdum görsem ömrümden uzansa sensiz geceler.

Sevmek güzeldir seviyorsa sevilen beklemek güzeldir gelecekse beklenen ve özlemek güzeldir özlüyorsa özlenen.

Sevdimse; verdiğin yürekle sevdim sen açtın bu ufku karşımda sonsuz Yürüdüm bir yolun sonuna geldim Yıkık, üzgün ve paramparça sensiz.

Sen seni özleyenin özleminden habersiz özlemle özlenmektesin sen var ya sen, özlemlerin içinde en çok özlenensin.

Gecenin karanlığında, güneşin ışığında, Suyun damlasında, selin coşkusunda Kimi yanımdasın kimi rüyamda Ama hep aklımdasın sakın unutma.

Dudaklarım da bir ateş. Avuçlarımda alevsin. Sensiz yalnız sensiz içim. İlahımsın sevgilimsin, sen benim her şeyimsin.

Her duyduğumda içimde dal dal sevginin çiçeklerini açtıran sesini özledim, her şeyden önemlisi dostluğun en güzelini yaşatan seni özledim.

Şimdi uzaktasın, benimle değil ben ise yalnızım, seninle değil adın kalbimde, dilimde değil seni çok özledim, elimde değil.

Sensiz yalnız sensiz içim. Gözyaşlarım yağmur gibi… Yanağımı ıslatıyor, kollarım bekliyor seni, öpsem öpsem ellerini, yine de sana hasretim.

İki şaşkın yıldız gibi parlayan gözlerine bakıp da, senin ruhunu tüm içtenliğiyle görebilenler anlar ki sen bir ömre bedelsin.

Usandım yeşermemiş umutsuz bahçeyi beklemekten, usandım, tarla kuşunun sesinden usandım bu yürekten kendimden usandım durup durup seni özlemekten.

Ne olurdu saadetlerin en büyüğü işte ellerimde al, diyebilseydim anlardın ve hiç gitmezdin, değil mi bir gün olduğun gibi kal diyebilseydim.

Her zaman duyamadığımız o toprak kokusu, bu zamanda aranan gerçek sevgiler gibi yağmur arkasında saklı olan toprak kokusu gibi ortaya çıksa keşke.

Yaşamak özlemsiz, özlem sevgisiz, sevgi de sensiz olmaz. Unutma sevmek daima beraber olmak değildir sen yokken bile seni yürekte yaşatabilmektir.

Bütün kadehlerimi hep sana adıyorum hep senin için bu bir bir boşalan şişeler umutsuzluğum sarhoşluğum senin eserin Senin yüzünden bu delicesine içmeler.

Ilık bir rüzgâr esti buradan, nereden estiğini bilemedim nereye gidiyorsun dedim, “özlenen her yere” dedi. Aklıma sen geldin çünkü özlenen sendin.

Bu gece gözlerinde ayın doğmasını bekle, yıldızlara dokunmaya çalış dokunamadığın için üzülme onları seyretmekle yetin benim seni özlemekle yetindiğim gibi.

Bir gün anlarsın hayal kurmayı beklemeyi ümit etmeyi. Lanet edersin yaşadığına. Maziden ne kalmışsa yırtar atarsın. Seni sevdiğimi işte o gün anlarsın.

Oradasın biliyorum ama ulaşamıyorum. Var olduğunu biliyorum ama dokunamıyorum. Konuşuyorsun biliyorum ama duyamıyorum. Uzaktaki aşkım seni çok özlüyorum!

Yüz yıl oldu yüzünü görmeyeli, belini sarmayalı, gözünün içinde durmayalı, aklının aydınlığına sorular sormayalı, dokunmayalı sıcaklığına karnının.

Bir gün bana soracaksın, ben mi yoksa hayatımı daha çok seviyorsun diye. Hayatı diyeceğim. Küsüp gideceksin ama hiç bir zaman bilmeyeceksin benim hayatım sensin.

Öyle senden çok uzaklarda değilim, görmesini bilen gözlerin bakışındayım, belki sana senden daha yakın bir yerde, çarpan kalbinin her atışındayım.

Bir bulut gibidir benim kalbim başka yüreklerle çarpışır yağmur yağdırır ve bu yağmurda sadece vazgeçemediklerim ıslanır şimdi dokun saçlarına mutlaka ıslaktır!

Biraz buruk bir duygu yüklenirse yüreğine gözlerin zaman zaman takılırsa uzaklara kulakların ansızın çınlarsa bil ki bir yerlerde delice özleniyorsun.

Yüreğim umulmayan yaralarla baş edemezken, bir tatlı sevda gülüşü özledi gözlerim ve sen hangi âlemde hangi düşlerde isen gel çünkü seni ve gülüşünü çok özledim.

Seni görmediğim günler karanlıktayım, katran gecelerdeyim cehennem misali bir yerdeyim. Bir demir nasıl paslanır, bir elma nasıl çürürse İşte öyleyim.

Sözlerin aklımda ya da aklımın ardında, hayalin karşımda ya da sesin kulağımda, ya ben çıldırıyorum, ya da çok özlüyorum, ya özlemek, ya da özlenen çok özel bir tanem.

Eğer beni hissetmek istersen bir gece yarısı odanın tüm pencerelerini aç ve içine derin bir nefes çek bil ki içine çektiğin her nefeste beni tadacaksın.

Seni özlemeyi en çok ben bilirim hiç yakınmadım seni özlemekten üstelik sana kavuşamama ihtimali işlenmemiş soğuk bir taş gibi önümde dururken. Sana dokunamamak yüreğimi bu kadar acıtırken. Yine de bil ey yar. Bil ki ben py643.com yüreğimi acıtan bu acıya inat, dokun.

Hissedince sana vurulduğumu baharda kuş olup uçasım gelir bakınca o güzel gözlerine hasreti bir anda silesim gelir ama ne çare bir tanem ne çare ne kuş olup uçabilirim nede hasreti silebilirim ama seni bir ömür boyu sevebilirim.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here