Sayfa İçeriği: Uzaktaki Sevgiliye Doğum Günü Mesajları Kısa, Uzaktaki Sevgiliye Doğum Günü Mesajları Uzun, Uzaktaki Erkek Sevgiliye Doğum Günü Mesajları, Uzaktaki Sevgiliye Doğum Günü Mesajları 2021

Özlediğiniz, yanında olamadığınız, uzaktaki sevgiliye en güzel doğum günü mesajlarını sizler için bu sayfada hazır ettik. Sayfadaki uzaktaki sevgiliye anlamlı doğum günü mesjalarını instagram ve whatsapp ile sevgilinizle paylaşın.

UZAKTAKİ SEVGİLİYE EN GÜZEL DOĞUM GÜNÜ MESJALARI


Belki yanımda yoksun ama herkesten çoksun sevgilim. Doğum günün kutlu olsun aşkım.


Varlığındır sevgime değer katan. İyi ki doğdun sevdiğim.

Seni sensiz, senden uzakta yaşamak ne zormuş. İyi ki doğdun aşkım.

Sendeki beni gel de kalbime sor sevgili. İyi ki varsın, iyi ki doğdun.

Uzaklarda arama gözyaşlarındayım sevdiceğim. İyi ki doğdun sevgilim.

Uzakta da olsan sen hep içimdesin aşkım. Doğum günün kutlu olsun.

Yaşamak özlemsiz, özlem sevgisiz, sevgi sensiz olmaz! Nice mutlu senelere aşkım.

Hiçbir harfi sensiz bir cümleye kurban etmedim. İyi doğdun baş tacım.

Bana mutluluk veren aşk değil ama bana mutluluk veren seninle aşk. İyi ki doğdun aşkım.

Sen doğduğun gün eminim ki gökyüzünde bir yıldız daha parlamıştır. Nice yıllara aşkım.

Senden uzak kaldıkça sana olan aşkım çığ gibi büyüyor. Doğum günün kutlu olsun bir tanem.

Belki yanımda yoksun ama herkesten çoksun sevgilim. Doğum günün kutlu olsun aşkım.

Benim şiirlerim çay kokar, düşlerim sade sen. Demlikte nefesin, bardakta gamzen. Nice mutlu yıllara.

İyi ki doğdun dünyaya, iyi ki doğdun yüreğime, iyi ki doğdun hayatıma. Mutlu yıllara bir tanem.

Ve ben dilek tutmadım hiç. Hep dua ettim, ömrüm ömrüme nasip olsun diye. Doğum günün kutlu olsun.

Hatıralara değer biçemem fakat bunlara bir parça güzel hatıra daha ekleyebilirim. Mutlu yıllar aşkım.

Bütün hayallerin, bütün umutlarınla birlik olsun, dileklerin, duaların kabul olsun, doğum günün kutlu olsun sevgilim.

Ne güzel geldin dünyaya, ardından dünyama. Hoş geldin sefalar getirdin sevgilim. İyi ki doğdun aşkım.

Hayat hiç ummadığınız anda mucizedir aslında. Benim mucizem sana dair yaşanan ne varsa. İyi ki doğdun sevgilim.

Belki de aşk, uzakta olan birisiyle bile mutlu olabilmektir. Doğum günün kutlu olsun iyi ki varsın canım aşkım.

Uzak diyarlarda yaşayan bir adamı seviyorum. Gözleri güneş gibi bakan kirpiklerinde mısralar saklı bir adamı. İyi ki doğdun hayatım.

Bugün seni dünden çok daha çok seviyorum ama yarın hissedeceğimin onda birini bile değil. Doğum günün kutlu olsun aşkım.

Bugün günlerden sen. Ve ben senin kulun kölen. Dile benden ne dilersen sevgilim emrine amade bu yürek. İyi ki doğdun Sevgilim.

Çiçeklerle dolu bir bahçede, Seninle, her zaman cennetteymiş gibi hissediyorum aşkım. En tatlı doğum günün kutlu olsun.

Seninle öyle bütünüm ki. Sen bensin, ben de senim. Senin doğum günün benim de doğduğum gündür. İyi ki varsın, iyi ki doğdun!

Doğum günün kutlu olsun aşkım, iki insan tek yürek olduk seninle, ne mutlu ki seninle birlikteyim, doğum günün kutlu olsun aşkım.

Bu gece omzuna hafif bir dokunuş sesi duydun mu? Yanında olmasam da beni hisset diye dokundum sevgilim. Doğum günün kutlu olsun.

Senede bir gününü değil ömrümü paylaşmaya hazırım, iyi ki varsın iyi ki benimsin. Doğum gün kutlu olsun canımın içi seviyorum seni.

Kalbimi sana emanet etsem korur musun? Dilimin ucundaki cennet, sevdamın sonundaki ömrüm olur musun? Sevgilim doğum günün kutlu olsun.

Sen başıma gelen en tatlı belasın. Bundan sonraki senelerini benimle geçirmen dileğiyle. Senli benli senelere sevgilim, seni seviyorum.

Seni kaybetmek değil bulmak isterim, aslında içindeki seni, özündeki hissi, kalbindeki beni… Bil ki yalnızca ama yalnızca seni. İyi ki doğdun bir tanecik sevgilim.

Gözlerindeki ışıltıya ve birlikteyken gülmene bayılıyorum sevgilim. Yeni yaşına girdiğin gibi, her doğum gününde yanında olmak istiyorum bebeğim.

Kalbime neşe getiren özel bir insanın doğum günün kutlu olsun. Birlikte geçirdiğimiz her an için minnettarım ve mutluluğumuzun hiç bitmemesini diliyorum sevgilim.

Bu gün gülüşün kadar güneşli ve senin kadar güzel olsun. Her gün parlıyorsun, ama bu günde en parlak olanı parlatıyorsun. Doğum günün kutlu olsun bebeğim.

Hayatım boyunca senin kadar tatlı biriyle tanışmadım. İyi ki kalbime hayatıma girmişsin gönlümün sultanı uzak da olsak da her daim bu kalp senin olacak bir tanem. Doğum günün kutlu olsun.

Sessizce açsam kapını ve girsem koynuna. Öylece baksan ve sarılsan bana, gözlerin gözlerimde, ellerin ellerimde. Nice birlikte yıllarımıza inşallah yolunu bekler oldum.

Tüm mevsimleri bir tek güne, tüm yılları bir tek mevsime sadece senin için sığdırmaya razıyım. Ömrünün en güzel yıllarını, en güzel saatlerini daima benimle geçirmen dileğiyle. İyi ki doğmuşsun bir tanecik sevgilim.

Güzellikle, huzurla, umutla ve sevgiyle dolu bir yeni yaşın olmasını diliyorum. Seninle neler göreceğiz, hangi güzellikler bizi bekliyor tahmin bile edemezsin. Seni çok seviyorum doğum günün kutlu olsun hayatım.

Tıpkı gün güneş olmadan başlamaz gibi, py643.com hayatım da senin dokunuşun olmadan başlamıyor. Dünyamın en güzeli. Yanımda olmasan da sıcaklığın kokun hiç bir zaman üstümden çıkmaz. Doğum günün kutlu olsun tatlı aşkım.

Bu gece, hayatı istediğimiz gibi seninle yaşayalım sevgilim. Sen doğum günlerinin en güzelini hak ediyorsun. İyi ki varsın. İyi ki doğdun prensesim. Uzak olsan da bil ki kalbim ömrün boyunca hep yanında olacak.

Benim hayatım, varlığınla renklenen yerini hiçbir şey dolduramaz. Hayalinle dolu dolu geçen zamanlarda bunu daha da iyi anlıyorum. Şimdi uzanıp sana dokunur gibi, kelimelerimle yanındayım. İyi ki doğdun sevgilim.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here