Sayfa İçeriği: Ölmüş Anneye Anneler Günü Mesajları Kısa, Ölmüş Anneye En Güzel Anneler Günü Mesajları, Ölen Anneye Anneler Günü Mesajları, Vefat Eden Anneye Anneler Günü Mesajları

Bu güzel sayfada sizler için ölmüş anneye en güzel anneler günü mesajlarını hazır ettik. Sayfadaki ölen anneye anneler günü mesajlarını instagram ve whatsapp ile ya da kısa mesaj ile paylaşın.

VEFAT EDEN ANNELER GÜNÜ MESAJLARI


Bu dünyanın cefasını çektin ama sefasını sürmeden gittin. Rabbim sefasını cennetinde sürmeyi nasip etsin. Anneler günün kutlu olsun.


Mekanın cennet olsun canım annem. Anneler günün kutlu olsun.

Keşke anneler ölümsüz olsa, annem yüreğimdesin. Anneler günün kutlu olsun.

Sensiz geçen bir anneler günü daha annem. Anneler günün kutlu olsun.

Dokunmayın annesizliğime, kanayan yüreğime dokunmayın. Anneler günün kutlu olsun.

Sana anne diye seslenmeyi o kadar çok özledim ki, anneler günün kutlu olsun annem.

Sen hiç anne diye avazın çıktığın kadar sessizce bağırdın mı hiç? Anneler günün kutlu olsun.

Sana sarılıp öpmeden bir gün daha eridi be annem. Anneler günün kutlu olsun.

Gül yüzüne hasret kaldım annem. Pembe yanakların sıcacık kucaklarını çok özledim annem. Anneler gününün kutlu olsun.

Yüreğindeki sınırsız sevgi ve sabır için çok teşekkürler canım anneciğim. Anneler günün kutlu olsun.

Sana olan sevgim hiç azalmadı, aksine çığ gibi büyüdü. Her an özlediğim annem, canımın parçası. Anneler günün kutlu olsun.

Olmazdı hiç kederim, olmazdı hiç tasam, şaşırıp kalmazdım sen yaşasan. Nurlar içinde yat Anneler günün kutlu olsun.

Bu dünyanın cefasını çektin ama sefasını sürmeden gittin. Rabbim sefasını cennetinde sürmeyi nasip etsin. Anneler günün kutlu olsun.

Düşlerimde adını sayıklıyorum, zor anlarda senin hayalini görüyorum. Bu aşk bitmez anneciğim; Anneler Günün kutlu olsun.

Sen aramızdan gittiğin de anladım bu bağ, iki insanın arasında olabilecek en hakiki bağmış. Günün kutlu olsun annem. Huzurla uyu.

Senden sonra hep sol yanım ağrıyor annem; doktor kansızlık diyor ama ben annesizlik diyorum. Anneler günün kutlu olsun.

Ben dünyada cehennemi yaşadım annem sen gittikten sonra. Sensiz yaşamak çok ağır geldi bana be güzel annem. Anneler günün kutlu olsun.

Ne zaman anneler günü gelse bir köşede oturup ağlayasım geliyor. Yine bir anneler günü. Anneler günün kutlu olsun anneciğim.

Sıcaklığınla hayatımı güzelleştirdin. Seni seviyorum, iyi ki annem olmuşsun. Mekanında rahat uyu anneciğim. En güzel anneler günü nice senelerce senin olsun.

Anneciğim, bir tanem, bana verdiğin nefesle senin bir parçan olarak yaşama tutunmak ilk şansımdı. Seni çok arıyorum Anneler gününün kutlu olsun.

Ağla yüreğim ağla giden bir daha gelmeyecek buraya ağla gözlerim ağla annem bastığım toprak altında. Rahmetli olmuş tüm annelerin Anneler gününü kutlu olsun.

İnan anılarımızı bir bir aklımdan geçirip senin özlemini içimde büyütüyorum. Özlemle seni anıyorum mekanın cennet olsun Anneler günün kutlu olsun.

Canım annem sensizlik ne zormuş. Her gece sensizliği içimde hissetmek çok ağır annem. Seni çok özledim. Günahların af, mekanın cennet olsun anneler günün kutlu olsun.

Seni dünyalara değişemem derdin, şimdi sıra bende! Benim her şeyimsin. Seni hiçbir kimseye değişmem canım. Mekanın cennet olsun anneler günün kutlu olsun.

Her anneler gününde olduğu gibi bugünde yine senin yanına geldim bak annem. Tüm özlemlerimi sana sunuyorum canım annem mekanın cennet olsun anneler günün kutlu olsun.

Anneciğim bana seni seviyorum diyen sözlerini özledim. Her sabah saçlarımı tarardın başımı okşardın. Ben o günleri çok özledim annem. Bu özel günün anneler günün kutlu olsun.

Seni toprağın altına koymak gelmedi içimden, annemi götürmeyin almayın benden dedim ama sen bizi bırakıp gittin güzel annem. Allah’ım sana rahmet etsin. Anneler günün kutlu olsun.

Ben sensiz soğuk gecelerde üşüyorum anne, kimse senin gibi gelip üstümü örtmüyor. Ben soğuk gecelerde senin sıcacık sevgini özlüyorum annem. Anneler günün kutlu olsun.

Benzersiz bir gündü beni dünyaya getirdiğin gün. Sen aramızdan göçüp gittiğin bunca yıl geçmesine rağmen ilk anki derin bağımızla hala birbirimize bağlıyız. Seni çok özledim anneler gününün kutlu olsun.

Yıllarca senden uzakta kaldım annem tam sana kavuşacağım günü beklerken seni kaybettim. Senin değerini bilemedim sanırım annem. Ne olur seni üzdümse affet beni. Anneler günün kutlu olsun.

Ben dünyada cehennemi yaşadım annem sen gittikten sonra. Sensiz yaşamak çok ağır geldi bana be güzel annem. Hayatta olmasan anneler günün unutmadım canım anneciğim. Anneler günün kutlu olsun.

Annem canım sıkıldı mı mezarının başına geliyorum içimi sana döküyorum. Beni senden başka kimse anlamıyor. Annem seni çok özledim. Kabrin nur mekânın cennet olsun. Anneler gününü kutlu olsun.

Güzel annem desem de yetmez, mis kokulu annem desem de yetmez. Sevgimi anlatmak için kelimeler bana kafi gelmez. İyi ki annem olmuşsun. Mekanın cennet bahçelerinde olsun. Anneler Günün kutlu olsun.

Anneler günü ile seni yüceltmeye bir türlü razı olmuyorum. Daha dün gibi sen her an ve her gün benim kalbimdesin. Seni çok özledim. Günahların af, mekanın cennet olsun Anneler günün kutlu olsun.

Sol yanım acıyor annem sol yanımda kalbim varmış öğretmenim öğretti. Demek benim kalbim acıyormuş. Sensiz kaldığımdan beri hep sol yanım acıyor annem. Mekanın cennet olsun Anneler günün kutlu olsun.

Ben sensiz soğuk gecelerde üşüyorum anne, kimse senin gibi gelip üstümü örtmüyor. Ben soğuk gecelerde senin sıcacık sevgini özlüyorum annem. Mekanın cennet Anneler günün kutlu olsun anneciğim.

Sevgili Annem! Sana seslenmeyeli ve o güzel sesini duymayalı ne kadar zaman geçti ki? Seni nasıl özlediğimi bir bilsen. Sen öldükten sonra insan daha çok anlıyormuş anne olmanın manasını. Anneler gününün kutlu olsun.

Belki zamanla geçer dedim annem, sensizliğe zamanla alışırım dedim ama olmadı anne yapamadım. Ben sensizliğe hiç alışamadım.Seni çok çok özledim be annem mekanın cennet olsun Anneler günün kutlu olsun.

Işıksız Penceresiz loş odamda, ışıkların en güçlüsüydün. Akıl hocam, hayat rehberim. Yollar ayrı yönlere çizildi ama kalpler asla. Seni seven yavrun anneler gününü unutmadı. Anneler gününün kutlu olsun. Mekanın cennet olsun anacığım.

Bir bitkiye can veren su gibi güneş gibi beni dünyaya getirip büyüttün, yıllar boyu koruyup kolladın. Neler yapsam hakkını ödeyemem, benim biricik annem. Seni çok özledim. Mekanın cennet olsun Anneler gününün kutlu olsun.

Anne gökte bir ışık, anne parlak py643.com bir yıldız anne yoklukta bir düş, ayda bir yaldız anne tutunulan bir dal, dertlerin garip çizgisi anne gözümdeki yaşların bir virane dizgisi. Annelerimiz hayattayken kıymetini bilelim. Ölmüş annelerimizin Anneler gününü kutlu olsun.

Anneler Günü’nde, anne ve çocukları görünce keşke eskisi gibi bizde böyle olsak diyorum içimden. Biliyorum asla böyle olamayacağız ama yine de Anneler Gününü kutlamak isterim. Rabbim öbür dünyada birbirimizi bize kavuştursun anneciğim.

Cennet anaların ayakları altındadır derler lakin onların kıymetini hayatta iken bilemeyiz bilmeyiz. Önemli olan yitip gittiklerinde sevgimizi dillendirmek değil, yanımızda iken ona ne kadar vefalı olduğumu göstermektir. Rahmetli anamın anneler gününü kutlar, Tüm annelere kucak dolusu sevgilerimi gönderiyorum.

Seninle başladım soluk almaya, senle çarptı kalbim. Ağlamak da gülmek de senden bana geldi. Seninle düşe kalka yaşamayı öğrendim. Hem de sayende yolumu buldum ve ilerleme kaydettim. Biricik anneciğim. Mekanın cennet olsun Anneler günün kutlu olsun.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here