Kocaya Sevgililer Günü Mesajları
Kocaya Sevgililer Günü Mesajları

Kocaya Sevgililer Günü Mesajları

Kocaya Sevgililer Günü Mesajları Kısa, Kocaya Sevgililer Günü Mesajları Uzun, Kocaya Sevgililer Günü Mesajları Anlamlı, Kocaya Sevgililer Günü Mesajları Romantik

Bu güzel sayfada sizler için kocaya en güzel sevgililer günü mesajlarını hazır ettik. Sayfdaki kocaya romantik sevgililer günü mesajlarını instagram ve whatsapp ile ya da kısa mesaj ile paylaşın.

KOCAYA ANLAMLI SEVGİLİLER GÜNÜ MESAJLARI

Yanağında açan güle âşık oldu bu can. Kocam sevgililer günün kutlu olsun.

Telaşımı hoş gör, ıslandığım ilk yağmursun canım kocacım. Sevgililer günümüz kutlu olsun.

Sol yanımın en güzel ağrısı iyi ki varsın. Sevgililer günümüz kutlu olsun kocam.

Sen benim gökyüzüne gönderdiğim duamın yeryüzündeki cevabısın. Sevgililer günümüz kutlu olsun hayatım.

Sen aklım ve kalbim arasında kalan en güzel çaresizliğimsin. Canım kocam sevgililer günümüz kutlu olsun.

Aşk nereden eseceği belli olmayan bir fırtına gibidir. Sen de benim en büyük fırtınamsın. Sevgililer günün kutlu olsun canım kocam.

Hiçbir sözcük ya da şiir yok bunu anlatmaya. Sadece dünyanın bilmesini istiyorum. Seni prensimi tüm kalbimle seviyorum.

Seni sevdiğim kadar yaşasaydım muhtemelen ölümsüzlüğün adını da aşk koyardım. Sevgililer günümüz kutlu olsun biricik kocacığım!

Hayatıma sensiz bir gün asla gelmemeli ve olsaydı bile, bunun hayatımın son günü olması isterdim. Sevgililer günün Kutlu biricik kocam.

Sana bahçeden gül değil, güneşten atom koparıp getirmek istiyorum ama kalbim gibi ellerin de yanar diye korkuyorum. Sevgililer günümüz kutlu olsun.

Aşkın ne olduğu, ne hissettirdiği kısacası aşkın bir tarifi yok bende! Hoş geldin kalbime kocacığım. Sevgililer günümüz kutlu yakışıklı kocacığım.

Sevgililer günümüz kutlu olsun bir tanem! Bütün mevsimleri bir günde, bütün yılları ise bir mevsimde seninle yaşamaya razıyım. Seni çok seviyorum kocacığım.

İyi ki benim olmuşsun, iyi ki seni çılgınlar gibi de sevmişim! Sen benim her şeyimsin. Sevgililer günümüz kutlu olsun. Seni daima seveceğim hayatım!

Sana yüreğimden bir kelebek uçurdum. Aramızdaki mesafelere inat dağları, denizleri aştı. Yanağına bir öpücük kondurdu. Sevgililer günümüz kutlu olsun canım aşkım.

Yüreğim hafif ıslaktır benim kuytu köşelerde ağlamaktan ve rengi hafif uçuktur kurusun diye kaç kez güneşe asmaktan. Sevgililer günün kutlu biricik kocam.

Hayatıma sensiz bir gün asla gelmemeli ve olsaydı bile, bunun hayatımın son günü olması isterdim. Seni çok seviyorum canım eşim. Sevgililer günün kutlu biricik kocam.

Biricik aşkım, bugüne kadar bana olan aşkın ve sabrın için teşekkürler. Hayatımda olduğun için çok ama çok şanslıyım. Sevgililer günümüz kutlu yakışıklı kocacığım.

Sen bu dünyadaki en büyük sevgiyi hak edecek kadar mükemmel; ancak herkesin hak edemeyeceği kadar da özelsin. Seni çok seviyorum aşkım, Sevgililer günümüz kutlu olsun.

Senin için mürekkepten denizler, mektup kağıtlarından gemiler yaptım. Sonra ismini her yere yazdım. İsmini yazınca seni sevdiğimi sandın, ben seni sevmedim sana taptım!

Yalnız benim sevgilim olduğun için değil; seninle gurur duyduğum ve senden çok şey öğrendiğim için de şanslıyım. Seni her şeyden çok seviyorum. Sevgililer günümüz kutlu olsun.

Sen çatlayan dudağımda bir damla su, içimdeki yaşama tutkusu, avuçlarıma düşen kar tanesi, sen her şeyimsin. Seni çok seviyorum biriciğim, sevgililer günümüz kutlu olsun.

Gözlerin için uygun bir renk bulamadım, hangisi olsa zaten içim yanıyor. Tenine göre uygun çiçek bulamadım, hepsi zaten kokusunu senden alıyor. Sevgililer günümüz kutlu olsun.

Sevgilim, sana olan aşkım denizler kadar derin ve gökyüzü kadar engin. Ve ben hayatımda sana sahip olduğum için en şanslı adamım! Sevgililer günün kutlu olsun tatlım!

Küçücük bir gülümsemen, bir bakışın, canım deyişin dünyalara bedeldir. Şimdi uzaklarda sana hasretim. Bu sevgililer gününü senin hasretini tüketircesine kutluyorum. Bebeğim benim!

Sen hayatımın en özel nimeti oldun. Sen varlığımın sebebisin ve sen benim yaşam sebebimsin. Sevgili kocam, sana romantik bir sevgililer günü diliyorum. Seni sonsuza kadar seveceğim!

Sen benim dünyamın merkezi oldun. Şimdi sensiz bir hayatın nasıl olacağını düşünemiyorum bile. Sen yanımda yoksan ben kaybederim, asla var olamam! Sevgililer Günün kutlu olsun eşsiz kocam.

Seni çok seviyorum biricik eşim! Kokun, gülüşün, gözlerin sanki yanı başımda. Seni soluyor, Seninle her anımı yaşıyorum! Seni çok seviyorum sevgilim. Sevgililer günümüz kutlu olsun.

Bazеn bana ahmakça bir soru sorarlar; hayatında biri var mı, diyе. Oysa ki benim hayatımda biri hiç olmadı. Aslında birinin ellerine bağlı bir hayatım var. Sevgililer Günü kutlu yakışıklı kocacığım!

Seni her gördüğümde kalbimde bir alev hissediyorum, sanki yanıyor. Çünkü seni tahmin edemeyeceğin kadar çok seviyorum… Sevgililer günün kutlu olsun can parçam.

Kumsaldaki küçük kum tanecikleri; gökyüzündeki tüm yıldızlar kadar seni çok sevdiğimi söylesem yine yetmez! İyi ki varsın sevgilim nice mutlu yarınlara. Sevgililer günümüz kutlu olsun hayat arkadaşım!

Sen koca semadaki yıldızlara benzetiyorum. Onlar kadar uzak, onlar kadar erişilmezsin. Ancak onlardan bir farkın var; onlar milyar tane sen ise bir tanesin. Sevgililer günümüz kutlu olsun.

Mevsimler geçip giderken heyecanlı ve çocuksu bir halde, paketlenmiş bir armağan gibi yaşamı bağrımıza basıyoruz. El ele tutuşmuş görüntümüz her şeyden daha değerli. Günümüz kutlu olsun kocacığım.

Birimizin diğerini anlamadığı bir an yokken bu huzura neden şaşırıyoruz ki? Kelimelere gerek kalmayan duygulu bakışların üzerimden eksik olmasın. İyi ki varsın sevgili kocam. Sevgililer günü Kutlu olsun.

Beni kendine aşık ettiğin için sana minnettarım! Beni bir prenses gibi hissettirdiğin, gözlerime aşkla baktığın ve yarınlarımıza umutla sarılmamı sağladığın için teşekkürler sevgilim! Kucak dolusu sevgiler ve öpücükler!

Seni düşünmediğim gün, günüm eksik. Seninle tanışana kadar hayatım eksikti. Beni canlı hissettirdiğin için teşekkürler. 2021 yılının bizim için güzel geçmesi dileğimle, sevgililer günümüz kutlu olsun hayatım.

Sen yanımdaysan silinir gider tüm dertlerim. Unuturum dünyanın derdini tasasını. Ne olur sonsuza kadar hep benim yanımda ol. Aşkımız taptaze bir çiçek gibi hiç solmasın. Sevgililer günümüz kutlu olsun biricik bebeğim.

Bazı aşklar okyanus gibidir görmesen de sonunun bir yerlerde bittiğini bilirsin, okyanuslar bile kıskanır sana olan sevgimi. Görmesem de sonunu biliyorum, sonsuza kadar bitmeyecek. Seni Seviyorum hayatım!

Ne istediysem sende buldum. Senden öncesi yok! Bilmiyor hatırlamıyorum! Sanki seninle var olmuş, sanki doğmuşum. Beni artık bende arama. Ben sen olmuşum, sen de ben! Sevgililer günümüz kutlu olsun hayat arkadaşım!

Sevgililer günümüz kutlu biricik kocam! Seni ilk gördüğüm an nasıl seviyorsam yine öyle seviyorum. Gerçi bize her gün sevgililer günü ama adettendir yine sevgililer günümüz kutlu olsun hayat arkadaşım!

Ellerimiz ayrılmasın, kalbimde bir tek sen varsın sevgili kocam. Bir sevgililer gününde yine beraberiz. Ömrümün sonuna kadar tüm sevgililer gününde sadece seninle olmak ümidiyle. Sevgililer günümüz kutlu olsun hayat arkadaşım!

Sana olan aşkım için ne söylersem söyleyeyim anlatamıyor, kelimeler yetersiz kalıyor. En basit deyişle, sen benim için hayat demeksin. Sen benim varlığımın tek sebebisin. Biriciğim nice sevgililer gününe birlikte varmak dileği ile.

Ellerim ellerindeyken, diz dize ve göz gözeyken tüm zorluklara karşı koyabilir tüm güzellikleri yaşayabilirim. Önemli olan yanı başında uyanmak ve akşamları paylaşacağım her şeyle seni karşımda bulmak. Sevgililer günümüz kutlu olsun.

Hani bazen imkansız gelir her şey insana. Seninle olmak da bana öyle imkansız gelmişti ama anladım ki imkansız diye bir şey yokmuş. Sen hayallerimden daha güzel ve özelsin. Güzel günlere birlikte adım atmaya devam edelim mi?

Aşk veya sevgiyle ilgili tanımım ilk seninle başlar! py643.com Çünkü aşk denilen şeyi ancak sen olduğun zaman anlayabilirim. Sen benim yaşam motivasyonum, özlemim ve gücümsün. Seni çok seviyorum. İlk sevgililer günümüz kutlu olsun biricik aşkım!

Sevgililer günü bir tutam gökkuşağı gibi etrafı süslüyor. Senden uzakta olmak düşüncesiyle nefesimi elimden alıyor. Öylesine özlüyorum ki yanında değilken çıldıracağım. Benim her şeyim, kıymetli sevgilimsin. Sevgililer günü kutlu olsun.

Her sabah gözlerimi açtığımda seni yanımda arıyorum. Bir kutlamanın ışıkları, mutlu insanlar ya da çöken akşam karanlığı sana dair karşı koyulmaz bir hisle kaplıyor tüm ruhumu. Seni çok seviyorum, her an özlüyorum. İyi ki varsın sevgili kocam. Sevgililer günü kutlu olsun.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here